Oferta

Projekt Wnętrz

01.

PROJEKT KONCEPCYJNY

Polecany osobom gdy potrzebujesz nakreślić obraz przyszłego wnętrza i sam zajmiesz się szukaniem wymarzonych mebli , materiałów. Sam poprowadzisz ekipę  remontową według własnych potrzeb i wytycznych  bo masz zaufanego wykonawcę, który Cię w tym wesprze.

02.

PROJEKT KOMPLEKSOWY

Polecany osobom, które chcą aby ich wnętrze było ergonomiczne zarazem estetyczne i funkcjonalne, zaplanowane w szczegółach.  Cenisz swój czas i masz określony budżet to pakiet dla Ciebie. Oszczędzisz dziesiątki godzin spędzonych w sklepach na szukaniu materiałów , ekipie budowlanej przekażesz kompletny projekt do realizacji a sobie zapewnisz spokojny sen.

03.

PROJEKT POD KLUCZ

Polecany osobom , które nie mają czasu a chcą mieć pewność, że wszystko zostanie dobrze zaadresowane. Całym procesem inwestycyjnym zajmą się profesjonaliści  od projektu poprzez wykończenie aż po wyposażenie. Cały proces przebiegnie w wyznaczonym terminie według ustalonego budżetu i bez żadnych niespodzianek.

Projekt Wnętrz

Co o nas mówią

Marlena

Jestem zachwycona pomysłami i aranżacjami JoEmi Home. Moje mieszkanie w starym domu wygląda nowocześnie i jasno. Jest funkcjonalne i piękne. Uwielbiam wchodzić do niego po pracy i czuć się komfortowo. Pani Jola i Emilka stworzyły mi po prostu nowy dom, za co bardzo dziękuję. Polecam i na pewno skorzystam jeszcze z usług.

Paulina

Jestem zachwycona. Dzięki JoEmi Home Aranżacja Wnętrz mamy cudowne mieszkanie, z którego nie chce się wychodzić. Z nudnego M powstało miejsce z efektem WOW. Nawet się nie spodziewałam, że nasze mieszkanie może tak wyglądać. Decyzja o współpracy z Paniami to był strzał w 10. Współpraca wzorowa, realizacja ekspresowa.

Agata

Jedyne, czego żałuję to tego, że współpracę z JoEmi Home rozpoczęłam zbyt późno ... Ściany domu już stały, a w praktyce okazało się, że rozkład pomieszczeń nie jest funkcjonalny. Wiedza pani Joli z zakresu budownictwa pomogła w dostosowaniu przestrzeni do naszych oczekiwań. Jeśli chodzi o aranżację i wystrój wnętrz, dobór materiałów, to obie panie uważnie wsłuchują się w oczekiwania klienta, podsuwają różne propozycje, pomagają w zakupach. Dzięki zaangażowaniu pani Joli i Emilii prace nad niełatwym projektem domu pod Olsztynem posuwają się do przodu i już widać, że będzie pięknie:)

Paweł

Polecam bardzo biuro projektowe. Z mieszkania, którego projekt był mało ustawny, JoEmi stworzyło funkcjonalną i nowoczesną przestrzeń dopasowaną w 100% do moich oczekiwań. Profesjonalna współpraca. Projektanci podpowiadają wiele opcjonalnych i nowoczesnych rozwiązań, jednak na siłę nie narzucają swojej koncepcji. Najważniejsze jest to czego klient oczekuje. Pochwały również przekazuję od moich Wykonawców za wsparcie w czasie realizacji projektu. Instalacje są przemyślane, funkcjonalne i były możliwe do zrealizowania - co nie zawsze jest takie oczywiste zgodnie z zasadą, że "papier wszystko przyjmie".