O Nas

O nas

Emilia

Emilia – Inspiracją do podjęcia pracy przy aranżowaniu wnętrz była dla mnie moja rodzina – jako nadrzędna wartość w życiu. A jeśli rodzina to człowiek i przestrzeń do życia. Często powtarzane hasło „ work life balans ’’ towarzyszy mi podczas wizji tworzenia projektów wnętrz. Ostatnie lata, podczas których znacznie zmieniło się podejście do miejsca nauki i pracy upewniło mnie w przekonaniu jak ważne jest połączenie równowagi między przestrzenią funkcjonalną, a użytkową przy jednoczesnym podążaniu za najnowszymi trendami w wystroju wnętrz.

Jola

Jola – w życiu cenię swobodę oraz pozostawienie sobie i swoim bliskim przestrzeni do samorealizacji jak i odpoczynku. Komfort i wygoda w codziennym funkcjonowaniu to elementy, na które kładę nacisk w swojej pracy. Lubię mieć alternatywę na oczekiwania Klienta , aby wybór padł na najbardziej satysfakcjonujące rozwiązanie. Dla mnie najdrobniejszy detal ma znaczenie w myśl przysłowia „diabeł tkwi w szczegółach”.  Uważam, że tylko wtedy może powstać harmonijna całość.

Nie boimy się szukać ciekawych rozwiązań, nasza kreatywność pozwala na tworzenie niebanalnych wnętrz. Jesteśmy dla Państwa wsparciem na każdym etapie prac – od pomysłu poprzez koncepcję aż do realizacji. Nie chcemy być jednym w wielu, a jedynym słusznym Państwa wyborem. Wasze zaufanie jest czymś co cenimy najbardziej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu.